• Wpisów: 72
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:31
  • Licznik odwiedzin: 18 173 / 981 dni
 
soyluna12
 
zLuna po upadku chwilę leży , wszyscy myslą że coś się stało dlatego Tamara i Nico podjeżdżają do Luny i pomagają jej wstać gdy już usiądzie, Luna namawia Tamarę aby dała jej drugą szansę. Tamara zgadza się i każe założyć Lunie swoje wrotki ponieważ chce sprawdzić czy to wina wrotek czy Luny ( chodzi o wrotki Jam&Roller) okazuje się że koło było dokręcone i taka jazda była bardzo niebezpieczna Luna wyjeżdza na tor i na swoich wrotkach ani razu się nie wywraca , Luna dostaję prace jako pomocik na torze. Ambar jest taka zła a Mateo taki zdziwiony.
tumblr_o9by7pZwk21v6gzpdo1_1280.jpg

Luna na wrotkowisku była do póżna wróciła do domu z bardzo dobrym nastrojem niestety jej nastrój nie trwał zbyt długo. Rodzice wypytali Lune gdzie była Luna nie powiedziała im że była na wrotkowisku gdy weszła Ambar tak "przypadkiem" powiedziała Rodzicą Luny o wrotkowisku a chwilę wyszła i znowu weszła i znów przypadkiem wygadała się o nowej pracy Luny. Przezco Luna dostała zakaz na wrotki i na Jam&Roller. Luna była załamana tą rozmową i pomyśleć że to wszystko przez Ambar.
tumblr_o7clr0kO6T1vqls5do2_250.png

Tata Luny odwozi dziewczyny do Blake South Collage - nowej szkoły Luny. Ambar szybko opuszcza Lune bez towarzystwa, Lecz luna nie przejmuje się tym i podchodzi do Niny. Luna i Nina spóźniają się na pierwszą lekcję ponieważ luna nie mogła znaleźć sali. Na lekcji Luna poznaje Jim i Yam. Lunę po lekcji zaczepia Matteo, ale Ambar im przerywa.
W tym odcink zaczyna rozwijać się akcja o Roberto - prawdziwym dziadku Luny.
Roberto opowiada historię pożaru, oraz że sol Benson przeżyła , ale Tini i Cato-pielęgniarze ciągle robią sobie z tego żarty.
tumblr_o8upvjbmux1vvdyono8_250.jpg

Rano Luna odbiera tajemniczy telefon  pytający o Sol, jest przy tym Pani Sharon Benson, i mówi ze to pewnie żart.

Nie możesz dodać komentarza.