• Wpisów: 72
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 15:31
  • Licznik odwiedzin: 17 794 / 882 dni
 
soyluna12
 
Telefon o Sol Benson zburzył emocji pani Sharon , Zaniepokojona Sharon Benson woła Reja. Chce aby zadzwonił pod ten numer. Niestety ci nie odebrali, W czasie kolejnego dnia w Blake South Collage , Luna zagadała się z Niną, i nie reagowała gdy nauczycielka ją upominała. Za karę mósiała odpowiedzieć na pytanie z tablicy , Nina tak zwanie uratowała jej skórę. Ojciec Luny i Matka Niny " zakolegowali się" i rozmawiali o kontaktach towarzyskich oraz że jeżeli luna nie pójdzie do Jam&Roller to nie będzie miała przyjaciół, Miguela zainteresowało to. Luna ma kolejny sen związany z tajemniczą kobietą , Gdy wychodzi do szkoły widzi tą kobiete na zdięciu Nistety ponownie pani Sharon przyłapuje ją na złym uczynku.
tumblr_o7jrt8q9us1vqls5do3_250.png

Kobieta każe Reyowi schować wszystkie pamiątki Rodzinne tak aby nikt ich więcej nie widział.
Nico i Pedro znajdują klucz, i podejrzewają ze ktoś specjalnie dokręcił koło we wrotkach Luny. Nina słysy jak Delfina,Jazmin i Ambar rozmawiają o wrotkach Luny i uciekając gubi kolczyk.
Luna opowiada ninie o pozwoleniu rodziców ( chodzi o to że znów może jeździć ). tamara i Nioco podjeżdżają do Luny , ta nie daje im dojść do słowa i wyjaśnia swoją nieobecność. Tamara daje Lunie drugą szansę.  Luna idzie na tor i uczy jazdy na wrotkach , to właśnie bardzo podziwia Matteo. Simon zostaje zwolniony , I Szczęśliwy wyjeżdza do Buenos Aires.
tumblr_o8w7cj5oeP1vqls5do2_250.png

Nie możesz dodać komentarza.