• Wpisów: 72
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:31
  • Licznik odwiedzin: 18 173 / 981 dni
 
soyluna12
 
Luna wróciła do domu, z chęcią opowiada rodzicom o wrotkowisku o obrotach , freestylu Ambar itp. Tymczasem Nina została w Jam&Roller, Gdzie spotkała Ambar , Delfinę i Jazmin. Dopytują ją dlaczego je podsłuchiwała ale niestety Nina zaprzeczała. Luna nie może dodzwonić się do Simona dzwoni z 5 razy i poddaje się , puszcza sobie piosenkę "Valiente", luna ma obawy ze Simon o niej zapomniał nie wie jednak że ten właśnie siedzi w samolocie.
tumblr_o7jrt8q9us1vqls5do1_250.png

Luna rozmawia z Amandą i wyciąga z plecaka czerwoną kartkę znalezioną a bramie . Amanda wyrzuca kartkę mówiąc Lunie że to dziecinny żart. Rey dopytuje Amandę co myśli o nowych pracownikach. Amanda nie odpowiada. Jazmin czeka na ninę w Blake , daje jej prezent ( piękne kolczyki ) . Matteo i Gaston mają zakład Matteo musi umówić się z Luną. matteo siada koło Luny , przynosi 2 koktajle , gdy wchodzi Ambar. Gaston ratuje Matteo mówiąc Ambar że to jego koktajl.
tumblr_o8w7fsopEn1vqls5do1_250.png

Simon pojawia się w Jam&Roller, Luna jest strasznie podekscytowana i przytula go najmocniej jak może pyta go o wszystko co się da i nie daje mu dojść do słowa. Za chwile rozpocznie się Open Music  a Luna i Simon biegną do Pedra i Nico ponieważ oni szukają gitarzysty. Simon przedstawia im piosenkę Valiente, którą grają na Open w czasie piosenki, Simon zaprasza Lunę i śpiewają razem. Wszyscy myślą ze są razem. Po występie Ambar i Matteo wchodzą na scene i Ambar wyrywa Lunie mikrofon.
tumblr_o7anyzP3mJ1vqls5do1_500h.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego