• Wpisów: 72
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:31
  • Licznik odwiedzin: 18 173 / 981 dni
 
soyluna12
 
Ambar zabrała mikrofon Lunie i zaczęła śpiewać z Matteo piosenkę " Mirame a mi " Po piosence Matteo i Ambar pocałowali się na scenie , widać było że była zazdrosna bo miała o to pretęsje.

Rozmowę przerwała im Ambar mówiąc Simonowi ze jest najlepszą przyjaciółką Luny, gdy Ambar odchodzi Simon jest zdiwiony i pyta o to Lune, Luna zaprzecza i mówi że to Nina jest przyjaciółką. Jim i Yam próbują cieszyć się swoim występem , ich radość przerywa Ramiro który również wystąpił na Open.

Luna chce aby Simon zamieszkał w szopie Sion zgadza się i idzie do szopy wraz z Luną. Rey dowiedział się że ttelefon został wykonany z hospicjum więc tam pojechał.Luna Rano zanosi Simonowi śniadanie do szopy ale spotyka tam ojca więc mówi że to dla niego .

tumblr_o8qlwnHMsf1v6gzpdo1_1280.png


Delfina i Jazmin jak zawsze wstawiają występy z Open dzięki czemu ich stona staje się jeszcze popularniejsza. Luna i Nina siedzą w szatni i rozmawiają o stylu i szyku.  Do szatni wchodzi Simon i Luna zapoznaje Nine i Simona od razu się rozumieją, Luna i Simon rozmawiają ponieważ Nina wyszła. Ich rozmowe przyrywa Matteo który znowu irytuje Lune, Matteo jest zazdrosy o Simona. Do sztni wchodzi Ambar i Luna staje się zazdrosna ponieważ Blondynka ( Ambar ) przytula się do Matteo.
Tini i Cato postanawiają śledzić Amandę ( z pod domu Bensonów aż ich zauważy ).Na tor wjeżdżają Matteo i Ambar i wszyscy się odsuwają. Luna jest podwrażeniem tego co robią. Luna i Simon są w posiadłości , Luna rozmawia z Simonem az przychodzi Ambar ( Simon chowa się ) a Ambar pyta Lunę czy są razem, czy się w nim zakochała oraz z kim rozmawiała.
tumblr_o91ix2gtGk1th5gvno4_400.png

Nie możesz dodać komentarza.