• Wpisów: 72
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 15:31
  • Licznik odwiedzin: 17 794 / 882 dni
 
soyluna12
 
Rey dowiaduje się że w hospicjium, był Roberto Munios . Delfina i Jazmin wyrzucają Nine ze stylu i szyku ponieważ zaczęła zadawać im pytaie związane z wrotkami Luny. Luna mówi mamie o strasznie trudnym sprawdzianie w jej szkole , Monica dopytuje ją o szczegóły , gdy Monica i Amanda podchodzą do drzwi Simon biegnie do szopy.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 18.14.10.png

Jim rozmawia z Nico. Delfina zagaduje Gastona, i chce aby wystartowali w konkursie wrotkarskim, Matteo ratuje Gastona który ne chce jej odpowiadać.
Yam kłóci się z Jim, a ta próbóje jej wszystko wytłumaczyć. Jim namawia Nico żeby z nią jeździł , Nico ulega presji i zgadza się. Simon gra Valiente gdy przychodzi Luna i Sion gra jeszcze raz i Luna zaczyna śpiewać.SImon namawia Lunę żeby wystartowała w konkursie wrotkarskim.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.32.15.png

Luna spóżnia się na kolacje i tłumaczy się że oglądała gwiazdy i księżyc.
Jim i Yam znowu zaczynają się kłócić, Ambar kłóci się z Jazmin i Delfiną. Dziewczyny mówią jej o wywiadzie. Jazmin prawie wygadała się przy Lunie od konfrontacji uratował je dzwonek na lekcje. Miguel wchodzi do szopy , ale nie zauważa Simona , Simon zabiera gitarę i chce wyjść ale Miguel zamknoł szopę na klucz.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.32.01.png

Tino i Cato podstępem wchodzą do posiadłości Bensonów, Amanda wysyła ich do szopy po narzędzia.
Ambar ćwiczy z Matteo pokazuje genialny krok co imponuje Lunie i chcę się go nauczyć. Tino i Cato przyłapują Simona w szopie ten ucieka. Luna ćwiczy na torze, Przyjeżdza Matteo i zaczyna ją uczyć kroku Ambar. Matteo proponuje Lunie aby był jej nauczycielem. Podchodzi Ambar Matteo zaczyna Sciemniać ale Luna mówi jej prawdę.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.31.51.png

Tino i Cato wpadają w kłopoty Rey ich łapie  na gorącym uczynku. Jazmin i Delfina oraz Ambar są w szatni przychodzi nina i dochodzi do konfrontacji Nina pyrta co ma wiedzieć a w momęcie w którym Jazmin mówi no jakto co to e to my przykręciłyśmy koło we wrotkach Luny - wchodzi Luna i wszystko słyszy.

Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.31.46.png

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego