• Wpisów: 72
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:31
  • Licznik odwiedzin: 18 173 / 981 dni
 
soyluna12
 
Luna słyszy jak Jazmin do wszystkiego się przyznaje ,Ambar zaprzecza, ale Luna jej nie wierzy ( Nina również ). Dzięki poznaniu prawdy Luna zamieraza zgłosić się do konkursu. Tino i Cato uciekają z posiadłości. Prawie wpadają na policjanta lecz uciekają. pani Sharon jest wściekła na Reya. Jim i Yam kłócą się o piosenkę. Yam i Ramiro kłócą się o to że to ich piosenka. Luna rozmawia z Simonem.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.31.09.png

Luna nie chce skarżyć na Ambar, a Simon ją namawia żeby powiedziała Tamarze, Luna namawia Simona na wystartowanie w zawodach z Luną. Ambar mówi Lunie że są przyjaciółkami i że nigdy by jej nie skrzywdziła, Czy luna jej uwierzyła ? . Delfina zapisała się i Gastona na konkurs bez wiedzy chłopaka. Pierwszy komentarz Felicyty For Now, Dziewczyny są rozwcieczone. Pedro i Simon są żli na Nico ponieważ ten ciągle ćwiczy do konkursu i zapomina o próbach zespołu. Tamara nie chce zatrudnić Simona ale jak będzie potrzebny to go zatrudni. Rey znajduje Tino i Cato w hospicjum.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.31.03.png

Gaston jest zły na Delfine , Gaston mówi mu że przegrał zakład. Kolejny komentarz Felicyty Ambar śmieje się z Felicyty. Nina tłumaczy Lunie zadanie, Matteo zagaduje Lune i zaprasza ją na randke, Luna odmawia. SImon jest zazdrosny o Lune . Luna odchodzi bo jest na niego zła. Simon i Matteo kłócą się,  Jim i Yam nowu kłócą się. Luna nie może znaleźć partnera na zawody, Simon gra Valiente. Simon zapisuje Lune i siebie na konkurs, Luna jest podekscytowana.
Zrzut ekranu 2016-03-29 o 17.30.52.png

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego